Říjen 2010

Velice se omlouvám

29. října 2010 v 11:36 | Eva (majitelka blogu) |  Ostatní
Velice se omlouvám, jak všichni můžete vidět článků začína ubívat. Nevím jak bych to řekla, mám dvě školy, nemyslím to jako že střídám dvě školy, ta druhá je něco jako kroužek. Jednou jedeme tam, pak zas tam. To znamená že když přijdu domů mám dvě hodiny na to abych se připravila. Rozhodně ale tento blog nebudu rušit. Bude to trvat do ledna. Každopádně, když najdu chvilku času budu psát, to slibuju!

Obrázek týdne 29. 10. 2010

29. října 2010 v 11:29 | Eva (majitelka blogu) |  Obrázky týdne
Zima
Popis: Za chvíli bude zima a já sem přidávám obrázek klasické zimy. Doufám že se Vám líbí...

Tak kdo?

21. října 2010 v 18:33 | Eva (majitelka blogu) |  Co změnit ?
Musím Vás informovat o této anketce, bude vyhlášena příští týden a máme málo hlasů, pokud budete chtít druhé kolo napište do komentářů. Aby se jeden ze tří manažerů dostal do vedení blogu, musí mít alespoň patnáct hlasů. Pokud se tak nestane budeme tedy pokračovat.
Proto prosím hlasujte i dvakrát!


Děkuji!


DN 2 číslo 6.

19. října 2010 v 16:46 | Eva (majitelka blogu) |  Noviny

Zprávy

Zajímavost o Lochnesce.

Jack Summers je přesvědčen, že může být vynalezen přístroj, který může měnit dvě zvířata na jedno. (Ale protestuje proti výrobě).

Jack Summers si splnil svůj sen létat padákem.

Jack Summers junior chce být zoolog po svém otci.

1:
Člověk nikdy neví:

Neobjasněné prvky nám mohou přinést trápení. Fotka která se mnoho lidem tak líbila, je ve skutečnosti zřejmě podvrh.

Loch ness
Může jít o koupajícího- se slona, je totiž známo že vystrkuje chobot.
Tyto fotky je lepší si nejdříve skontrolovat než se o nich bude psát jako o pravdivé fotografii. Postačí jen černo bílí foťák a koupající se slon a máte vyhráno!
Porovnání hledejte v časopise PLANETA ZEMĚ!

2:
Zvířata jsou zvířata, ne pokusná věcička!

Tak tohle může Jacka Summerse naštvat! Od začátku je Jack Summers přesvědčen že zvířata mají poznat volnost a pohodu! Ne uzavřenou část a nepohodu. Zeptejme se jak se to dá srovnat, Jack Summers je jedním ze srovnavatelů zvířat a lidí: Je milíto ale zdá se mi že by tady někdo moc rád do vězení, zvířřata mají žít v přírodě, ne někde v laboratoři. Ještě tu myš a krysu, to pochopím a¨le pes a kočka, tak to už je moc!
Já také souhlasím, to znamená že jsem téhož názoru jako Jack Summers.

3:
Padám!!!
Víte že Jack Summers se vždy chtěl postavit a vylétnout s padákem? Pokud ne tak teď už to víte. Od malinka to byl jeho sen, "Konečně to vyšlo, mám i svůj padák a chodím s ním létat každý týden! Je to jeden z mých koníčků!"

4:
Geny!

Další génius v dohledu! Tak to je opravdu překvapení, nejen že chce být Jack junior zoolog, ale jeho otec mu vytvořil jeho vlastní vědeckou kancelář. A jeho názor?: " Udělal mi opravdu radost, dofám že se vědě bude věnovat více. Také mě překvapilo že šel na vědeckotechnickou školu pro děti. Vybral si zoologa a technika zárověň, na podobné škole jsem byl také. Ale jsem rád že v sedmi letech je tak odhodlaný. Také je už v 2. ročníku a bude ho učit Cornelie, jeho matka, ale moc hodná na rozdíl od ostatních na něj není."

Děkuji: Jackovi Summersovi za jeho přívětivost a čas který vždy věnuje!